تبلیغات
گالری 3 دوست - سازمان بهداشت جهانی: زخمی ها در سوریه به علت کمبود دارو با مرگ مواجه هستند

سازمان بهداشت جهانی: زخمی ها در سوریه به علت کمبود دارو با مرگ مواجه هستند

دوشنبه 1 آذر 1395 10:21 ب.ظ

 

زخمی ها در سوریه به علت کمبود دارو با مرگ مواجه هستند

 • زخمی ها در سوریه به علت کمبود دارو با مرگ مواجه هستند

  نماینده سازمان بهداشت جهانی در سوریه روز دوشنبه در گزارشی اعلام کرد که کمبود دارو در سوریه زخمی ها این کشور را با مرگ مواجه ساخته و باید حمله به بیمارستان ها و بخش درمانی سوریه که تروریست ها مرتکب آن می شوند، متوقف شود.

  به گزارش ایرنا؛ الیزابت هاف نماینده سازمان بهداشت جهانی در گزارش خود افزود: 11 بیمارستان در حلب، ادلب و حماه در ماه نوامبر مورد حمله قرار گرفت.

  نماینده سازمان بهداشت جهانی در سوریه با بیان اینکه همه بیمارستان ها در شرق حلب تعطیل شده گفت: سازمان بهداشت جهانی با وجود مشکلات برای ورود کمک های به ویژه بهداشتی به شرق حلب، آماده است تا برای بیرون کشیدن زخمی ها و ورود کمک های بهداشتی به این شرق حلب اقدام کند.

  الیزابت هاف افزود: 250 هزار نفر در شرق حلب محاصره شده اند و باید جامعه جهانی برای کمک به مردم و ورود کمک های بهداشتی به شهرهای سوریه و نیز مجازات تروریست هایی که اقدام به بمباران بیمارستان ها و مراکز بهداشتی در سوریه می کنند تلاش کند.

  استفان اوبراین معاون دبیر کل سازمان ملل متحد نیز امروز در جلسه شورای امنیت سازمان ملل متحد، خواستار مجازات کسانی شده بود که به نقض مکرر حقوق بشر در سوریه می پردازند.


برچسب ها: سازمان ، بهداشت ، جهانی: ، زخمی ، ها ، در ، سوریه ،